kinostan HF na Selských slavnostech v Židovicích

Navštivte rodinné farmy a seznamte se s pestrou škálou regionálních zemědělských a potravinářských dobrot. A nezapomeňte se stavit na čumendu do kinostanu.

LesFest: festival filmů o lese v Hradci Králové

LesFest je festival filmů o lese plný stromů, hub, mechu a kapradí. V Biu Central v Hradci Králové jste mohli 2. 11. 2016 vidět dokumentární filmy o lese, promluvit si s odborníky, ochutnt kančí guláš od Honzy Havaše, osobně se seznámít s dravými ptáky a nakonec se zavlnit na koncertu osobité písničkářky Radúzy.

Velká cena LSFF 2016 filmu o farmářích budoucnosti

Vítězným filmem 6. ročníku LSFF se podle výroku poroty stal film „Farmáři půdy“ (Soil Farmers) nizozemského režiséra Jorise van der Kampa a Fransjana de Waarda. Cena ministra zemědělství putuje do Německa zásluhou režisérky Ute de Groot a filmu „Hon za potravinami“ (Food Race).

Pozvánka na MiniFEST - Ekologické zemědělství v obrazech, slovech a chutích

Dne 29. listopadu 2015 od 13 hod. proběhne MiniFEST - Ekologické zemědělství v obrazech, slovech a chutích, pořádané kulturním institutem Alternativa Zlín.

Velkou cenu LSFF 2015 získal film o skutečném jídle

Velkou cenu LSFF 2015 spojenou s finanční odměnou 3000 Eur získal americký film “Na obranu jídla” režiséra Michaela Schwarze.

FILMOVÁ NOC V KNIHOVNĚ

V sobotu 13. června v Národní technické knihovně proběhne v rámci Pražské muzejní noci promítání oceněných filmů LSFF.

LES FEST 2015 V OBRAZECH

První ročník filmového festivalu LES FEST 2015 hostil artový Biograf Central v srdci Hradci Králové.

Začíná LES FEST v Hradci Králové

Harvest Films a státní podnik Lesy České republiky vás v rámci Týdne lesů 2015 zvou na ozvěny Life Sciences Film Festivalu v Hradci králové.

PŘIHLASTE SVŮJ FILM NA LSFF 2015

Life Sciences Film Festival (LSFF, 12. – 17.října 2015), mezinárodní festival dokumentárních filmů s tématikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje, zahájil příjem přihlášek filmů!

Vědecké žně jsou za námi

Největší mezinárodní festival dokumentárních filmů o přírodních vědách, zemědělství, potravinách a zdravém životním stylu na největší zemědělsko-potravinářské univerzitě v ČR i ve střední Evropě Life Sciences Film Festival je za námi.

 

1 2